سافت دنت | رویه بازگردانی کالا

رویه بازگردانی کالا

اطمینان خاطر و رضایت مندی مشتریان از مهمترین الویت‏‌های ساتیش نت  بوده و این مجموعه همواره در تلاش است تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که درچنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است. با توجه به کالاهای ارایه شده در وب سایت ساتیش نت، کلیه محصولاتی که باید از نظر فیزیکی و شیمیایی سالم به دست مصرف کننده برسند مانند کالاهای گروه‌ اتوماسیون صنعتی، PLC، HMI و مواد شیمیایی دارای گارانتی اصالت و سلامت ظاهری هستند و  مشمول 7 روز مهلت تست و بازگشت کالا نمی‌شوند. برای سایر محصولات (آهن و لوازم برقی) که نیاز به مهلت تست دارند، 7 روز  فرصت برای بازگشت از طرف ساتیش نت درنظر گرفته شده است.

شرایط استفاده از 7 روز ضمانت بازگشت کالا

اگر کالای خریداری شده، ایراد یا اشکال فنی داشته باشد

 • استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ساتیش نت بازگردانده شود.
 • لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات تا پایان 7 روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • نوشتن توضیحات، آدرس، برچسب زدن یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 • این سرویس اشکال‏‏‌های فنی و ظاهری (شکستگی، خط و خش و مانند آن روی بدنه کالا و قطعات تزئینی) که در اثر استفاده نادرست کاربر از کالا ایجاد شود، را شامل نمی‏‏‌شود. استفاده نادرست پس از تحویل کالا مواردی مانند حمل و نقل و جابجایی توسط استفاده کننده، نصب و راه اندازی، تنظیمات، کاربرد غیرمعمول، نگهداری و استفاده‌ی متفاوت با توصیه سازنده کالا (قید شده در دفترچه راهنمای کالا) را شامل می‌شود.

اگر کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایرت داشته باشد

 • این مغایرت، باید حداکثر طی 24 ساعت پس از دریافت کالا، به واحد خدمات پس از فروش ساتیش نت از طریق تلفن یا ایمیل اطلاع داده شود.
 • اگر مغایرت بدون استفاده از کالا قابل مشاهده است، مثل رنگ یا مشخصات درج شده روی بدنه، باید کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت بدون باز کردن بسته بندی وجود دارد، امکان رسیدگی به درخواست مشتری در صورتی ممکن است که کالا از حالت اورجینال یا بسته‌بندی اصلی و اولیه خود خارج نشده باشد.
 • در صورتی که امکان تشخیص مغایرت تنها با باز کردن بسته بندی ممکن باشد، لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.
 • عکس محصولات جهت نمایش و کمک به خرید مشتری است و ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد در نتیجه به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

مجددا یادآوری می شود که استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ساتیش نت بازگردانده شود در نتیجه از برچسب زدن و نوشتن توضیحات و مخدوش یا پاره نمودن بسته بندی خودداری نمایید.

اگر کالای خریداری شده، ایراد فیزیکی و ظاهری داشته باشد یا در حین حمل توسط پیک آسیب دیده باشد

 • هرگونه ایراد فیزیکی باید حداکثر طی یک ساعتپس از دریافت کالا، از طریق تلفن یا ایمیل به خدمات پس از فروش ساتیش نت اطلاع داده شود، در غیر این صورت استفاده از این ضمانت ممکن نخواهد بود.
 • لازم است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به ساتیش نت بازگردانده شود در نتیجه از برچسب زدن و نوشتن توضیحات و مخدوش یا پاره نمودن بسته بندی خودداری نمایید.
 • در صورتیکه آسیب وارده به دلیل حمل توسط شرکت ارسال کننده ایجاد شده باشد کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده (که خود ساتیش نت نیز می تواند باشد) و فاکتور به خدمات پس از فروش ساتیش نت ارسال شود.
 • در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به ساتیش نت بازگردانده شود. در صورتیکه بهای کالا از قبل پرداخت شده باشد، به محض بررسی مرسوله بازگشتی توسط کارشناسان ساتیش نت، هماهنگی های لازم جهت برگشت مبلغ به مشتری با وی طی حد اکثر 4 روز کاری صورت خواهد گرفت.

ضوابط و نکات مهم در رابطه با فروش محصولات شیمیایی

اطلاعات هر محصول شیمیایی در وب‌سایت ساتیش نت، صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده از مواد شیمیایی نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند. همچنین، نظراتی که تامین کننده ها و کاربران در خصوص محصول در وب­‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و ساتیش نت مسئولیتی ایجاد نمی‌کند. همچنین ساتیش نت مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالاست.

 • درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از محصولات شیمیایی و یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول، تمامی مسئولیت­‌های آن بر عهده مشتری است و  فروشگاه ساتیش نت در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
 • در صورت تایید معیوب بودن کالای مرجوعی، توسط شرکت تامین کننده یا تولیدکننده، ساتیش نت صرفاً هزینه محصول یا سرویس را مطابق فاکتور (حداکثر تا دو هفته از تاریخ فاکتور) به مشتری برمی‌گرداند.
 • ساتیش نت نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده محصولات شیمیایی (از قبیل حساسیت‌های پوستی، جراحات و …) مسئولیت و پاسخگویی ندارد.